«

»

paź 01 2020

Wydrukuj to Wpis

Realizacja operacji w ramach konkursu 4/2020 dla Partnerów KSOW

W dniach 23-27.09.2020 r. odbył się wyjazd studyjny do Sarbinowa w ramach konkursu 4/2020 dla Partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach dwuletniego Planu Operacyjnego na lata 2020-2021, pn. „ Wymiana dobrych praktyk podczas wyjazdu studyjnego”. Odwiedziliśmy naszego partnera Stowarzyszenie Środkowopomorską Grupę Działania oraz obejrzeliśmy zrealizowane w ramach lokalnej strategii rozwoju projekty dofinansowane ze środków PROW.

Mieliśmy okazję zobaczyć obejrzeć Ośrodek rehabilitacyjno-wczasowy Promyczek i Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku SOPHIA-BRYZA w Sarbinowie, przejść się malowniczą Leśną Pętlą Przygód i Tajemnic w Mielnie, odwiedzić lodziarnię Pana Andrzeja Żmudy-Trzebiatowskiego  w Mielnie, obejrzeć amfiteatr przy Domu Pomocy Społecznej w Mielnie oraz nowoczesną siłownię w Mielenku.

Oprócz tego mogliśmy zapoznać się z historią miejscowości Chłopy dzięki wizycie w Skarbnicy Wioski Rybackiej. Uczestnicy wzięli udział w zabawie QUEST “Wioska Tematyczna – Wieś Rybacka w Chłopach”.

Ostatniego dnia pojechaliśmy do Dobrzycy do Ogrodów Hortulus. Była to dodatkowa atrakcja turystyczna dla uczestników wyjazdu.

Dziękujemy za pomoc w realizacji założonego planu naszym koleżankom z LGD w Koszalinie, Pani Sylwii Mytnik z Biura Ekowspólnota Mielno, Pani Marii Piskier i Pani Ewie Drążkowskiej  ze Skarbnicy w Chłopach.

fot fot fot fot fot fot fot fot fot fot fot fot

 

 

 

 

 

 

 

 

Permalink do tego artykułu: https://dolinanoteci.com.pl/?p=8890