«

»

wrz 12 2018

Wydrukuj to Wpis

Stowarzyszenie Dolina Noteci na Dożynkach Powiatowo-Gminno-Parafialnych – realizacja operacji KSOW

Dnia 8 września 2018 r Stowarzyszenie Dolina Noteci wzięło udział w Dożynkach Powiatowo-Gminno-Parafialnych w Milczu w ramach realizacji operacji Partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach naboru do dwuletniego Planu Operacyjnego KSOW na lata 2014-2020 dla Konkursu nr 2/2018.

“Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej “Krajowa Sieć Obszarów wiejskich”  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020″.

Podczas imprezy nasze stoisko odwiedziło bardzo dużo osób, zwłaszcza młodych, które zainteresowane były działalnością Stowarzyszenia “Dolina Noteci”, możliwościami wsparcia finansowego i rozwoju lokalnego. Przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy posiadaliśmy aktualną bazę ofert pracy oraz szkoleń dla osób poszukujących pracy lub chcących się przekwalifikować. Wiele osób skorzystało również z możliwości spotkania się z doradcą z Doradztwa Rolniczego i porozmawiania o możliwościach rozwoju obszarów wiejskich oraz z osobami ze Stowarzyszenia Osób po Endoprotezoplastyce Biodra “Bioderko” na temat aktywizacji osób niepełnosprawnych.

W trakcie dożynek na naszym stoisku mogli się zaprezentować Beneficjenci Stowarzyszenia “Dolina Noteci”, którzy otworzyli swoje firmy z dotacji w ramach naboru na podejmowanie działalności. Osoby zainteresowane mogły z nimi porozmawiać o procedurach związanych z uzyskaniem dotacji unijnej oraz o  początkach prowadzenia firmy.

Nasze stoisko charakteryzowało się wystrojem dostosowanym do charakteru imprezy. Posiadaliśmy bardzo dużo gadżetów, które były rozdawane bezpośrednio na stoisku, np. podczas rozmów z doradcami i pracownikami stowarzyszenia oraz na terenie imprezy przez wolontariuszy z Fundacji Ukryte Marzenia .

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska oraz za pomoc przy organizacji.

foto1foto2foto3foto4

Permalink do tego artykułu: https://dolinanoteci.com.pl/?p=6796