«

»

cze 06 2024

Wydrukuj to Wpis

Festiwal Produktów Lokalnych i Regionalnych – zaproszenie

W lipcu i sierpniu 2024 na łamach kobiecego portalu i internetowego magazynu e-Wenus.pl planujemy organizację Festiwalu Produktów Lokalnych i Regionalnych. To wydarzenie online, podczas którego chcemy zaprezentować wyjątkowe produkty lokalne i regionalne.
W związku z tym zapraszamy serdecznie lokalnych producentów i rękodzielników tworzących tradycyjne produkty regionalne do prezentacji na łamach naszego portalu.
Harmonogram Festiwalu Produktów Regionalnych i Lokalnych:
  • Do 30 czerwca 2024 roku czekamy na zgłoszenia, w których lokalni producenci i rękodzielnicy w kilku zdaniach opiszą swoje marki i produkty (jak zrodził się pomysł, co ich wyróżnia, co oferują). Tekst ok. pół strony A4 + zdjęcie produkt + link do strony www i social mediów).
  • W lipcu i sierpniu opublikujemy nadesłane historie w artykułach na łamach portalu. Oznaczymy lokalnych producentów i rękodzielników.
  • W lipcu i sierpniu chętnie opublikujemy artykuły nadesłane przez Państwa organizację (lub zaprosimy do udzielenia mailowego wywiadu pisemnego (o tym, czym produkty lokalne, regionalne i tradycyjne wyróżniają się w Państwa regionie oraz o tym z czego dany region słynie).
Akcję zaplanowaliśmy na lipiec i sierpień na łamach naszego portalu e-Wenus.pl.
Udział w niej jest bezpłatny. Będziemy jednak bardzo zobowiązani, jeśli materiały do publikacji uda się nadesłać wcześniej, ze względu na okres urlopowy.
Udział w akcji nic nie kosztuje, a jest świetnym sposobem na budowanie rozpoznawalności, który pozwoli dotrzeć do nowych klientów.
Gorąco zapraszamy do udziału w akcji!

Permalink do tego artykułu: https://dolinanoteci.com.pl/?p=12162