«

»

Wrz 06 2019

Wydrukuj to Wpis

Zaproszenie do Pedagogicznego Uniwersytetu DRUGIEGO Wieku

fot6

Nadnotecki Instytut Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (z siedzibą w Pile) zaprasza wszystkich nauczycieli, pedagogów, edukatorów oraz trenerów  z naszego regionu do udziału w Pedagogicznym Uniwersytecie DRUGIEGO Wieku.

Pedagogiczny Uniwersytet DRUGIEGO Wieku to nowatorski, inspirujący i specjalistyczny kurs rozwoju zawodowego dla czynnych zawodowo nauczycieli ze szkół wszystkich poziomów kształcenia oraz pedagogów, edukatorów i trenerów z instytucji okołooświatowych (takich jak biblioteki, domy kultury, organizacje pozarządowe, stacje edukacji ekologicznej i/lub przyrodniczej).

Uczestnicy Pedagogicznego Uniwersytetu DRUGIEGO Wieku nieodpłatnie otrzymają międzysektorowe, profesjonalne wsparcie w realizacji edukacji kompetencyjnej dzieci młodzieży w naszym regionie.

Wszystkim uczestnikom Pedagogicznego Uniwersytetu Drugiego Wieku, Nadnotecki Instytut UAM w Pile zapewnia:

– nieodpłatny udział we wszystkich zajęciach warsztatowych, organizowanych raz w miesiącu w roku szkolnym 2019/2020, w siedzibie Nadnoteckiego Instytutu UAM w Pile,

– nieodpłatny udział w dwóch atrakcyjnych wizytach studyjnych w ośrodkach edukacji kompetencyjnej z Poznania oraz z okolic Krakowa i Bielska-Białej (w tym nieodpłatny transport, zajęcia, noclegi i wyżywienie),

– oraz gratisowy komplet najnowszej literatury fachowej wraz z zaświadczeniem o odbyciu specjalistycznego kursu kompetencyjnego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu!

Zapraszamy do udziału czynnych zawodowo nauczycieli, pedagogów, edukatorów oraz trenerów, którzy potrafią w sposób inspirujący dzielić się zarówno swoim doświadczeniem, jak również owocnie wykorzystać sprawdzone rozwiązania wiodących w regionie i w kraju ośrodków realizujących edukację kompetencyjną dzieci i młodzieży. 

Pedagogiczny Uniwersytet Drugiego Wieku jest elementem Programu Edukacyjnego KRUK. Szczegółowe informacje o kursie i Programie KRUK oraz dokumenty i zasady rekrutacyjne odnajdą Państwo na stronie www.kompetencje.amu.edu.pl

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej formy wsparcia zawodowego!

fit8

Permalink do tego artykułu: https://dolinanoteci.com.pl/?p=7734