«

»

mar 12 2024

Wydrukuj to Wpis

PIFE PIŁA Baza Usług Rozwojowych dla przedsiębiorców 20.03.2024 r. godz.900-12:00 WARP

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile, prowadzony przez WARP Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanym webinarium Baza Usług Rozwojowych dla przedsiębiorców, które odbędzie się 20.03.2024 r. (środa) w godzinach 09:00-10:00 na platformie online Zoom.

Celem webinarium będzie wskazanie informacji w zakresie wsparcia finansowego na podnoszenie kwalifikacji dla przedsiębiorców i ich pracowników.

Spotkanie skierowane jest do osób prowadzących działalność gospodarczą z sektora mikro, małe, średnie, duże przedsiębiorstwa oraz samozatrudnieni.

Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Pile.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 18.03.2024 r. (poniedziałek) do godziny 12:00 lub do wyczerpania miejsc.

W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online, po zakończeniu rekrutacji.

Link: http://warp.org.pl/wydarzenie/baza-uslug-rozwojowych-dla-przedsiebiorcow/

Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.


W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do ponownego kontaktu.

Zachęcamy do podzielenia się Państwa opiniami dotyczącymi funkcjonowania Sieci – poprzez wypełnienie ankiety dostępnej na stronie https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/punkty/#/

Permalink do tego artykułu: https://dolinanoteci.com.pl/?p=12052